7/24

0535 333 47 55

Sipariş

siparis@novakoltuk.com

Hakkımızda

Günümüzün yoğun ve yorucu iş temposunda kendimizi en huzurlu hissettiğimiz yer evimizdir ve günü bitirip evimize geldiğimizde kendimizi soluklanmak için koltuğa bırakırız. Rahat bir koltuk yorgunluğumuzu almamıza yardımcı olur. Evimizde bir değişiklik yapacağımız zaman ilk önce koltuk takımının yerini değiştirir, mobilya alacağımız zaman ise ilk önce koltuk takımlarına bakarız.

Son yılların ilgi odağı ve vazgeçilmezi olan köşe koltuk takımları bu yılda ön sıralarda yerini alacağa benziyor. Tasarım, renk, fonksiyon ve kullanılabilirlik bakımından tercih oranları üst seviydedir.Nova mobilya olarak, sizlerin zevkine ve bütçenize uygun modelleri satışa sunmaktayız.Koltuk ölçilerini kullanacağınız alana göre belirleyip şık, hareket alanı fazla ve dinamik bir yapıya büründürmek firmamızın öncelikleri arasındadır.Bunun yanında, farklı renk ve desenlerde, kaliteli kumaşlar ve deri döşeme seçeneklerimiz de mevcuttur.Köşe koltuk takımlarının boyutları da,her türlü kullanım alanına cevap verecek şekilde farklılıklar göstermektedir. Küçük bir oda veya fazla kalabalık olmayan bir aile için 1.90 x 2.10 boyutunda bir köşe takımı yeterli olabilirken,geniş ve ferah alanlar ya da konuk ağırlamayı seven aileler için ise 3.00 x 3.00 ebadında köşe takımı ,hatta daha geniş alanlar için 3.20 x1.50 x1.80 boyutlarındaki takımlar ihtiyacı tam anlamıyla karşılıyor.

Konuksever bir millet olduğumuz için,müşterilerin , köşe takımları hakkında ilk aklına gelen şey,yatağa dönüşüp dönüşemeyeceği konusu oluyor.NOVA,mağazalarında satışa sunulan köşe takımlarının büyük bir çoğunluğu,yatağa dönüşebilme fonksiyonuna sahip.Müşteri memnuniyetini her zaman için ön planda bulunduran NOVA,kaliteli ve modern tasarım köşe koltuk takımlarını uygun ödeme seçenekleriyle müşterilerine sunarken,kampanyalı ürünleriyle de,mobilyalarını yenilemeyi düşünenlere yardımcı oluyor.

Misyonumuz

Koltuk ve köşe koltuk takımlarının en kalitelisini üretmek ve sorunsuz bir şekilde teslim etmek ve yıllarca değişmeyen bir adres olmaktır.

Kalite Politikamız

Kalite politikamız müşterimizi üzmeden kaliteli ve güvenilir ürünler üretmek ve müşterimizi bir kerelik değil yıllar boyunca memnun etmektir.

Döşemelik Kumaş Kayseri Web Tasarım
Kayseri Çelik Kapı